Dyrektor PSSE w Zielonej Górze poszukuje kandydatek/kandydatów na  zastępstwo stanowisko:

Hydraulik

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

1. Warunki zatrudnienia:

a)         miejsce pracy Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, ul. Jasna 10, 65-470 Zielona Góra

b)        forma zatrudnienia umowa na zastępstwo,

c)        wymiar zatrudnienia pełny etat,

d)        praca od poniedziałku do piątku, od godz. 7.00-15:00

2. Wymagania związane ze stanowiskiem:

a) niezbędne:

  • Wykształcenie podstawowe, mile widziane średnie.
  • Niekaralność.
  • Zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

b) dodatkowe:

  • Wysoka kultura osobista.
  • Rzetelność, dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.
  • Umiejętność pracy w zespole.

 3. Zakres zadań:

a) wykonywanie prac gospodarczych, porządkowych, remontowych i budowlanych na terenach i obiektach Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zielonej Górze

b) wykonywanie prac związanych z utrzymaniem zieleni w tym obsługa kosiarki spalinowej, kosiarki żyłkowej , pilarki itp.,

c) wykonywanie innych poleceń przełożonych w ramach zakresu czynności,

d) dbanie o powierzone mienie,

4. Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • list motywacyjny;
  • kopię świadectwa pracy;
  • kopię dokumentów o posiadanych kwalifikacjach, umiejętnościach, uprawnieniach, jednoznacznie potwierdzające spełnienie wymagań niezbędnych i dodatkowych,
  • oświadczenie kandydata, iż kandydat nie był karany
  • oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.
    z 2016 r. poz. 922)  w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko robotnika gospodarczego.

Terminy i miejsce składania dokumentów:

  1. Dokumenty należy złożyć do: 24.07.2020 r.
  2. Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty;
  3. Miejsce składania dokumentów: osobiście w sekretariacie PSSE w Zielonej Górze lub

Dodatkowe Informacje:

  1. W ofercie należy podać dane kontaktowe: adres do korespondencji, adres e-mail, numer telefonu.
  2. Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu postępowania rekrutacyjnego zostaną powiadomione e-mailem lub telefonicznie.
  3. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (068) 325-46-71 wew. 208, 269, 276.
  4. Bliższe informacje o PSSE Zielona Góra zawiera regulamin organizacyjny zamieszczony na stronie internetowej http://bip.wsse.gorzow.pl/pssezielonagora/podstawy-dzialalnosci/.
  5. PSSE Zielona Góra jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.