Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Świebodzinie ul. 30 Stycznia 5

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

stażysty/młodszego asystenta/ asystenta w Oddziale Higieny Pracy

Liczba wolnych stanowisk pracy: 1 – umowa na zastępstwo

Adres urzędu: ul. 30 Stycznia 5, 66-200 Świebodzin

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy min.:

1) zapobieganie chorobom i zatruciom zawodowym oraz prowadzenie postępowania w tym zakresie;

2) sprawowanie nadzoru nad warunkami pracy w zakładach pracy;

3) podejmowanie działań mających na celu poprawę warunków zdrowotnych środowiska pracy;

4) sprawowanie nadzoru nad substancjami i preparatami chemicznymi;

5) nadzór nad produktami kosmetycznymi;

6) sprawowanie nadzoru nad prekursorami z kategorii 2 i 3 oraz współpraca z policją zbieranie „Informacji o czynnikach rakotwórczych" występujących w zakładach pracy oraz weryfikację danych;

7) analiza stanu higieny pracy i epidemiologii chorób zawodowych na terenie powiatu oraz skutków biologicznych narażenia zawodowego;

8) sprawowanie nadzoru nad produkcją, stosowaniem i obrotem środkami biobójczymi w zakresie określonym odrębnymi przepisami;

9) nadzór nad środkami ochrony roślin;

10) współpraca z Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy, z podmiotami wykonującymi działalność leczniczą i lekarzami zajmującymi się opieką profilaktyczną nad pracownikami;

11) sprawowanie kontroli zakładów pracy o istotnym narażeniu zawodowym;

12) prowadzenie postępowania administracyjnego w sprawach chorób zawodowych oraz bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach pracy zgodnie z odrębnymi przepisami ;

13) prowadzenie rejestrów, ewidencji i wykazów obowiązujących w pionie higieny pracy;

14) nadzór nad przestrzeganiem zakazu wprowadzania do obrotu i produkcji środków zastępczych.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • wykształcenie wyższe mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej tj. bezpieczeństwo i higiena pracy, chemia, biologia, biotechnologia, zdrowie publiczne, inżynieria środowiska, inżyniera chemiczna, ochrona środowiska lub inne pokrewne
  • rzetelność, terminowość;
  • odpowiedzialność, dokładność;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • dobra znajomość obsługi komputera (Pakiet Office),
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej
  • posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Wymagania konieczne:

  • znajomość podstawowych aktów prawnych obowiązujących w Inspekcji Sanitarnej,
  • znajomość ustawy Kodeks postępowania administracyjnego
  • dobra znajomość obsługi komputera ( pakiet Microsoft Office, MS Exel, MS Word),
  • znajomość przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy,

Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane, spełniające wyżej wymienione wymagania, proszone są o składanie ofert:

  • curriculum vitae,
  • list motywacyjny,
  • kserokopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie wykształcenia,
  • kserokopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy

W ofercie prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Termin i miejsce składania dokumentów:

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, ul. 30 Stycznia 5, 66-200 Świebodzin

Dokumenty należy składać w terminie do dnia 30.11.2023r. w kopercie z dopiskiem:

aplikacja na stanowisko stażysty/ młodszego asystenta/ asystenta w Oddziale Higieny Pracy

Metryka dokumentu

Podmiot / osoba odpowiedzialna: WSSE w Gorzowie Wielkopolskim
Publikujący: Kamil Bartoszewicz
Ostatnia modyfikacja: Kamil Bartoszewicz 2024-01-26 11:21:55

Rejest zmian

Wersja Zmodyfikował Data Status
4 Kamil Bartoszewicz 2024-01-26 11:21:55
Edytowano
3 Kamil Bartoszewicz 2023-11-15 10:37:25
Edytowano
2 Kamil Bartoszewicz 2023-11-15 10:34:42
Edytowano
1 Kamil Bartoszewicz 2023-11-15 08:35:00
Utworzono