Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Świebodzinie ul. 30 Stycznia 5

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

stażysty/młodszego asystenta/ asystenta w Oddziale Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego

Liczba wolnych stanowisk pracy: 1

Adres urzędu: ul. 30 Stycznia 5, 66-200 Świebodzin

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy min.:

1) Uzgadnianie projektów miejscowych planów zagospodarowania terenu przestrzennego oraz warunków zabudowy i zagospodarowania terenu inwestycji pod względem wymagań higienicznych zdrowotnych;

2) Uzgadnianie dokumentacji projektowej pod względem higienicznym zdrowotnych dotyczących:

a) budowy oraz zmiany sposobu użytkowania obiektów budowlanych,
b) nowych materiałów procesów technologicznych przed ich zastosowaniem w produkcji lub budownictwie;

3) Uczestniczenie w dopuszczeniu do użytku obiektów budowlanych;

4) Inicjowanie przedsięwzięć oraz prac badawczych w dziedzinie zapobiegania negatywnym wpływom czynników i zjawisk fizycznych, chemicznych i biologicznych na zdrowie ludzi;

5) Opracowywanie odpowiednich wniosków, sprawozdań i opisów z działalności.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • wykształcenie wyższe; pożądany kierunek – budownictwo, architektura, ochrona środowiska, inżyniera środowiska lub inne pokrewne mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej;
  • rzetelność, terminowość;
  • odpowiedzialność, dokładność;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • dobra znajomość obsługi komputera (Pakiet Office);
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej;
  • posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Wymagania konieczne:

  • znajomość podstawowych aktów prawnych obowiązujących w Inspekcji Sanitarnej, Prawa Budowlanego
  • znajomość ustawy Kodeks Postępowania Administracyjnego,
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, MS Excel, MS Word),
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.

Wymagane dokumenty:
Osoby zainteresowane, spełniające wyżej wymienione wymagania, proszone są o składanie ofert zawierających:

  • curriculum vitae,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie wykształcenia,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy

osobiście w sekretariacie lub pocztą na adres podany poniżej.

W ofercie prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Termin i miejsce składania dokumentów:
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
ul. 30 Stycznia 5, 66-200 Świebodzin

Dokumenty należy składać w terminie do dnia 29.09.2022r. w kopercie
z dopiskiem:
„Aplikacja na stanowisko stażysty/ młodszego asystenta/ asystenta w Oddziale Zapobiegawczego Nadzoru Sanitarnego”

Metryka dokumentu

Podmiot / osoba odpowiedzialna: WSSE w Gorzowie Wielkopolskim
Publikujący: Administrator PSSE
Ostatnia modyfikacja: Administrator PSSE 2022-10-10 11:37:53

Rejest zmian

Wersja Zmodyfikował Data Status
4 Administrator PSSE 2022-10-10 11:37:53
Edytowano
3 Administrator PSSE 2022-09-15 10:48:58
Edytowano
2 Administrator PSSE 2022-09-15 10:45:48
Edytowano
1 Administrator PSSE 2022-09-15 09:05:00
Utworzono