Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Świebodzinie ul. 30 Stycznia 5

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

stażysty/młodszego asystenta/ asystenta w Oddziale Higieny Komunalnej

Liczba wolnych stanowisk pracy: 1 – umowa o pracę na czas określony

Adres urzędu: ul. 30 Stycznia 5, 66-200 Świebodzin

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy min.:

  1. spożycia przez ludzi, wodą powierzchniową wykorzystywaną do kąpieli i basenów kąpielowych:
    - planowanie i prowadzenie monitoringu jakości wód w kąpieliskach i basenach,
    - planowanie i prowadzenie monitoringu jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi,
    - pobieranie próbek wody oraz dostarczanie ich do laboratorium.
  2. Współudział w nadzorze nad obiektami użyteczności publicznej.
  3. Dokonywanie analiz niezbędnych do oceny stanu sanitarnego oraz opracowywanie odpowiednich wniosków, sprawozdań i opisów z działalności.
  4. Prowadzenie nadzoru nad ekshumacją i transportem zwłok.
  5. Przygotowywanie decyzji.
  6. Prowadzenie rejestrów i ewidencji.
  7. Rozpatrywanie skarg i wniosków.
  8. Stosowanie zasad funkcjonującego Systemu Jakości.
  9. Współpraca z innymi działami w Stacji.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • wykształcenie wyższe (przydatne w Inspekcji Sanitarnej)
  • rzetelność, terminowość;
  • odpowiedzialność, dokładność;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • dobra znajomość obsługi komputera (Pakiet Office),
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej,
  • posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Wymagania konieczne:

  • znajomość podstawowych aktów prawnych obowiązujących w Inspekcji Sanitarnej,
  • znajomość ustawy Kodeks postępowania administracyjnego
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, MS Excel, MS Word),
  • znajomość przepisów: rozp. Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody do spożycia przez ludzi, Ustawa o zapobieganiu zakażeń i chorób zakaźnych w ludzi; Prawo Przedsiębiorców.

Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane, spełniające wyżej wymienione wymagania, proszone są o składanie ofert:

  • curriculum vitae,
  • list motywacyjny,
  • kserokopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie wykształcenia,
  • kserokopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy

osobiście w sekretariacie lub pocztą na adres podany poniżej .W ofercie prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Termin i miejsce składania dokumentów:

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, ul. 30 Stycznia 5, 66-200 Świebodzin

Dokumenty należy składać w terminie do 18.06.2021 w kopercie z dopiskiem:

aplikacja na stanowisko stażysty/ młodszego asystenta/

asystenta w Oddziale Higieny Komunalnej

Metryka dokumentu

Podmiot / osoba odpowiedzialna: WSSE w Gorzowie Wielkopolskim
Publikujący: Administrator PSSE
Ostatnia modyfikacja: Administrator PSSE 2021-06-30 09:37:21

Rejest zmian

Wersja Zmodyfikował Data Status
2 Administrator PSSE 2021-06-30 09:37:21
Edytowano
1 Administrator PSSE 2021-05-18 11:28:10
Utworzono