Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Świebodzinie ul. 30 Stycznia 5

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

stażysty/ młodszego asystenta/ asystenta w Oddziale Epidemiologii

Liczba wolnych stanowisk pracy: 1 – umowa o pracę

Adres urzędu: ul. 30 Stycznia 5, 66-200 Świebodzin

 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy m.in.:

- prowadzenie nadzoru epidemiologicznego,

- opracowywanie ognisk epidemicznych,

- sporządzanie ocen i analiz epidemiologicznych,

- nadzór nad zakażeniami szpitalnymi,

- sprawowanie bieżącego nadzoru sanitarnego nad podmiotami leczniczymi w zakresie bieżącego nadzoru sanitarnego,

- prowadzenie i opracowywanie rejestrów i ewidencji oraz innej dokumentacji

- wykonywanie czynności kontrolnych w podmiotach leczniczych nadzorowanych przez PSSE w Świebodzinie,

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

- wykształcenie wyższe (przydatne w Inspekcji Sanitarnej); preferowane: pielęgniarstwo, zdrowie publiczne, mikrobiologia;

- rzetelność, terminowość;

- odpowiedzialność, dokładność;

- umiejętność obsługi urządzeń biurowych;

- dobra znajomość obsługi komputera (Pakiet Office);

- umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej;

- posiadanie obywatelstwa polskiego;

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Wymagania konieczne:

- znajomość podstawowych aktów prawnych obowiązujących w Inspekcji Sanitarnej;

- znajomość ustawy Kodeks postępowania administracyjnego;

- dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, MS Excel, MS Word);

- znajomość przepisów z zakresu ochrony zdrowia;

- komunikatywność, dyspozycyjność;

Wymagane dokumenty:

Osoby zainteresowane, spełniające wyżej wymienione wymagania, proszone są o składanie ofert zawierających:

- curriculum vitae,

- list motywacyjny,

- kserokopię (skan) dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie wykształcenia,

- kserokopię (skan) dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy

W ofercie prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Termin i miejsce składania dokumentów:

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

30 Stycznia 5, 66-200 Świebodzin

Dokumenty należy składać w terminie do 15.08.2020 w kopercie z dopiskiem:

aplikacja na stanowisko stażysty/ młodszego asystenta/

asystenta w Oddziale Epidemiologii

Metryka dokumentu

Podmiot / osoba odpowiedzialna: WSSE w Gorzowie Wielkopolskim
Publikujący: Kamil Bartoszewicz
Ostatnia modyfikacja: Administrator PSSE 2021-03-10 12:11:44

Rejest zmian

Wersja Zmodyfikował Data Status
6 Administrator PSSE 2021-03-10 12:11:44
Edytowano
5 Administrator PSSE 2020-08-04 13:59:17
Edytowano
4 Administrator PSSE 2020-08-04 13:56:19
Edytowano
3 Administrator PSSE 2020-08-04 13:56:06
Edytowano
2 Administrator PSSE 2020-08-04 13:55:08
Edytowano
1 Administrator PSSE 2020-08-04 13:55:56
Utworzono