Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Świebodzinie ul. 30 Stycznia 5

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

stażysty/młodszego asystenta/ asystenta w Oddziale Nadzoru Sanitarnego na samodzielnym stanowisku ds. Higieny Dzieci i Młodzieży

Liczba wolnych stanowisk pracy: 1

Adres urzędu: ul. 30 Stycznia 5, 66-200 Świebodzin

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy min.:

  • sprawowanie nadzoru nad szkołami i innymi placówkami oświatowo - wychowawczymi oraz obiektami wypoczynku letniego i zimowego
  • sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem przepisów wymagań higienicznych i zdrowotnych, a w szczególności dotyczących
    • stanu sanitarno - technicznego budynków i pomieszczeń, w których funkcjonują żłobki, placówki oświatowo - wychowawcze, warsztaty szkolne, szkoły wyższe, ośrodki wypoczynku dzieci i młodzieży
    • oceny higienicznej procesu nauczania nadzoru nad substancjami chemicznymi i ich mieszaninami, stosowanymi w szkolnych pracowniach chemicznych
    • nadzoru nad gabinetami profilaktyki i pomocy przedlekarskiej w szkołach
  • wykonywanie czynności kontrolnych w  placówkach oświatowo – wychowawczych;
  • prowadzenie rejestrów, ewidencji i wykazów obowiązujących w pionie higieny dzieci i młodzieży;

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • wykształcenie wyższe (przydatne w Inspekcji Sanitarnej)
  • rzetelność, terminowość
  • odpowiedzialność, dokładność
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • dobra znajomość obsługi komputera (Pakiet Office)
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej
  • posiadanie obywatelstwa polskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Wymagania konieczne:

  • znajomość podstawowych aktów prawnych obowiązujących w Inspekcji Sanitarnej
  • znajomość ustawy Kodeks postępowania administracyjnego
  • dobra znajomość obsługi komputera ( pakiet Microsoft Office, MS Exel, MS Word)
  • znajomość przepisów z zakresu Higieny Dzieci i Młodzieży

Termin składania dokumentów:

Osoby zainteresowane, spełniające wyżej wymienione wymagania, proszone są o składanie ofert:

  • curriculum vitae
  • list motywacyjny
  • kserokopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie wykształcenia
  • kserokopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy

osobiście w sekretariacie lub pocztą na adres podany poniżej .W ofercie prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016r., poz. 922 z późn. zm.)”

Termin i miejsce składania dokumentów:

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, ul. 30 Stycznia 5, 66-200 Świebodzin

Dokumenty należy składać w terminie do dnia 31.08.2018r. w kopercie z dopiskiem:

„aplikacja na stanowisko stażysty/ młodszego asystenta/ asystenta w Oddziale Higieny Dzieci i Młodzieży”

Metryka dokumentu

Podmiot / osoba odpowiedzialna: WSSE w Gorzowie Wielkopolskim
Publikujący: Kamil Bartoszewicz
Ostatnia modyfikacja: Administrator PSSE 2019-10-21 11:41:11

Rejest zmian

Wersja Zmodyfikował Data Status
2 Administrator PSSE 2019-10-21 11:41:11
Edytowano
1 Kamil Bartoszewicz 2018-08-17 17:07:33
Utworzono